Binance Bitcoin Borsası

Binance Bitcoin Borsası

Binance Bitcoin Borsası

Uzakdoğu pazarında başlayıp şu an tüm dünyada hakimiyet süren Binance bitcoin borsası ile ilgili yeni gelişmeler mevcut. Kurulduğu günden itibaren rakiplerinden farklı bir şekilde borsaya adım atan Binance, özellikle son iki yıldır yüksek kullanıcı sayısına sahip oldu. Bildiğimiz borsayı kripto para üzerinden gerçekleştiren site, neredeyse yüzlerce farklı para birimi üzerinden işlem yapmanıza olanak sağlıyor. Bitcoin Terimleri sayfasından bilmediğiniz terimlere bakabiliriniz.

Son zamanlarda ise daha farklı bir haber ile karşımıza çıktı. Bitcoin al ve bitcoin sat işlemleri için en çok tercih edilen Binance sitesi token satışları ile gündeme tekrar hızlı bir giriş yaptı. Çok kısa süreli ve limitli bir şekilde token satışı yapan site, bir çok kullacının da eleştiri odağı oldu. Binlerce kripto borsa takipçisi kısa sürmesi nedeni ile herhangi bir token alamadı. Bu yüzden de siteyi bir çok kez eleştirdiler.

Özellikle bitcoin madenciliği konusunda çok fazla yol kat etmiş olduğundan çok sık tercih ediliyor. Bitcon yatırımı söz konusu olduğunda ilk tercih edilen borsa siteleri arasında ilk sırayı çekiyor. Bu anlamda hizmetlerini daha sağlıklı yapmak ve kaliteli bir şekilde token satmak için bazı kararlar aldılar.

  • Bir sonraki Binance Launchpad token lansmanı, ilk gelenin alım yaptığı bir sistem yerine bir çekiliş olarak gerçekleştirilecek.
  • Bilet talep edebilmeniz için hesabınızda çekiliş gününe kadar en az 20 günlük bir BNB’nin bulunması gerekiyor.
  • Tutulan her BNB miktarına ve uygun hesaba bağlı olarak maksimum 5 bilet hakkınız bulunuyor.
  • Piyango çekilişi şeffaf bir şekilde ve rastgele piyango biletini seçen bir sistem tarafından gerçekleştirilecek.
  • Müşterini tanı sistemi ve bazı ülkelere getirilen sınırlamalar aynen geçerli durumda olacak. Daha fazla ayrıntı için Binance Haber sayfasına bakmanızı öneririz.

Bu kararlar ile birlikte artık token satın almak daha kolay olacak ve denetlenecek. Limitli olsa bile denetimli bir şekilde limit verilecek. Böylece isteyen herkes token almış olacak. Yine daha fazla token satın almak veya daha fazla etkinliğe katılmak istiyorsanız sürekli takip etmenizde fayda var. Kripto para borsası her geçen gün değişiyor ve güncelleniyor. Artık daha fazla yerde hizmet veriyor, atmler açılıyor ve hatta alışveriş yapılabiliyor. Bitcoin bir düşüş yaşıyor olsa da tekrar yükseleceği günler yakındır.

Bitcoin borsasına yeni giriş mi yapacaksınız. O zaman öncelikle Bitcoin Nedir? ve Bitcoin Tarihçesi adlı yazılarımızı okumanızda fayda var.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir