Bitcoin İçin 2019 Haritası

Bitcoin İçin 2019 Haritası

Bitcoin İçin 2019 Haritası

Bildiğiniz gibi Bitcoin 2018 başından bu yana oldukça büyük aralıklarla yükseldi ve düştü. Bu yüzden bir çok ekonomist ve yorumcu Bitcoin için 2019 haritası çizdi. Tamamen yorumlara dayalı olan bu harita, bitcoin başta olmak üzere kripto paralar için genel bir gelecek yorumu içeriyor.

Bitcoin İçin 2019 Yol Haritası

Daha önce Kripto Borsasında Soygun haberi ile Bitcoin dünyasında bir düşüş yaşanmıştı. Bundan öncede herkesin balon diye nitelendirdiği 20 bin dolardan 6.500 dolar seviyelerine inen Bitcoin, şu sıralar 6.300 Dolar seviyelerinde görülüyor. Hala da düşmeye devam edileceğinden bahsediliyor. 2019 tahminleri öncesinde tabi ki Bitocin nedir, ne değildir bilmek lazım.

Biraz düşününce artık bir çok kişi bu sanal para birimi üzerinden Bitcoin al sat yaparak oldukça iyi kazançlar elde etmektedir. Bu yüzden yıllık ve aylık yapılan yorumlar kullanıcılar, satıcılar ve alıcılar için önem kazanıyor. Bitcoin ağı oldukça geniş ve çok yönlü bir ağdır. Kripto para borsasında %50’den fazla bir hacmi var. Gelelim 2019 yılı için yapılan öngörü ve açıklamalara.

Analistler Açıklama Yaptı

Kripto para teknik analisti Willy Woo, Twitter’da açıklamalarda kripto paraların amiral gemisi konumunda olan Bitcoin’in yakın geleceğinin pek de parlak olmadığını ifade etti.

Aynı zamanda bir trader olan Woo, Bitcoinin ayı (düşüş) piyasasından çıkışı için bakılması gereken göstergelerden bir tanesinin de fiyatın 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkması olduğunu vurguladı. Willy Woo, Bitcoinde düşüş beklentisini dayandırdığı göstergeler arasında NVTS’yi (Bitcoin network değerinin işlem değerine oranı) gösterdi. NVTSnin destek seviyesini aşağı kırdığına dikkat çeken Woo, bunun klasik bir sat sinyali olduğunu ifade etti.

Haberin ayrıntısı ve diğer analizler için BigPara sayfasına bakabilirsiniz.

Yatırım İçin Değerlendirilebilir

Bir çok kişi bu düşüşün veya bu hareketlenmenin normal olduğunu söylüyor. Daha önce birden çok yükselmiş olsa da aynı zamanda bunun bir dengeleme hareketi olduğunu söyleyen ekonomistlerde var. Yani bir para birimi değerini bulana kadar büyük iniş ve çıkışlar yapabilir. Bu ani hareketler zamanla değerini bulur ve ona göre bir rakamda küçük dalgalanmalar sergiler. Bitcoin yatırımı bu dalgalanmalara rağmen yine de karlı bir iş olabilir. Tıpkı borsa da işlem yapar gibi bu işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Daha fazla Bitcoin haberi için Güncel Bitcoin Haberleri ve Bitcoin Geleceğin Parası sayfalarını takip edebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...